Το Τμήμα Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας προσκαλεί  ‐κτηνιατρικές κλινικές / ιατρεία ζώων συντροφιάς,  που βρίσκονται στις παρακάτω περιοχές της χώρας: Περιφέρεια Αττικής Βόλος Περιφέρεια Θεσσαλονίκης Πάτρα Λάρισα Ρόδος Ξάνθη να  συμμετέχουν  και  να  συμβάλλουν  στην  κλινική  εκπαίδευση  των  προπτυχιακών  φοιτητών  του  Τμήματος στο πεδίο της ιατρικής των ζώων συντροφιάς. Η εκπαίδευση θα αφορά στο ακαδημαϊκό έτος 2022-2023 για ταυτόχρονα έως 2 φοιτητές 5ου έτους ανά κέντρο εκπαίδευση. Αναμένεται  ότι  η  εκπαίδευση  φοιτητών  θα  αρχίσει  από  τη  Δευτέρα 3  … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Για Συνδεδεμένα Συμπράττοντα Κέντρα Εκπαίδευσης του Τμήματος Κτηνιατρικής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.